INWESTUJ W MEDYCYNĘ

Analiza Danych Medycznych

Udostępniamy oprogramowanie dzięki któremu można w łatwy sposób umówić wizytę oraz zapisać dokumentację medyczną. W ten sposób lekarze mają możliwość zbierania oraz analizowania zebranych danych, dzielenia się z innymi lekarzami oraz prowadzenia badań w jednym ogólniedostępnym programie.

Przetestuj
Analiza danych medycznych
IDEA I MECHANIZM DZIAŁANIA

PLATFORMA DO ZARZĄDZANIA PLACÓWKAMI MEDYCZNYMI Z MECHANIZMEM POGŁĘBIONEJ ANALIZY DANYCH

Oprogramowanie on-line dla prowadzących placówki świadczące usługi medyczne, które pozwala analizować dane medyczne, z zachowaniem procedur RODO. Oferujemy użytkownikowi podstawowe narzędzia do prowadzenia działaności medycznej w zamian za współdzielenie anonimowych danych medycznych.

ZBIERAJ DANE

Zbieraj dane medyczne i dziel sie z innymi bez naruszania zasad prywatnosci.

ANALIZUJ

Analizuj dane medyczne, zestawiaj z danymi kolegów/koleżanek. Prowadź badania, wykorzystaj sztuczną inteligencję by lepiej i szybciej leczyć.

INTELIGENCJA - zdolność do analizy, adaptacji do zmian, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy w różnych sytuacjach.

Analizowanie dokumentacji medycznej - zdjęć, metod leczenia, zastosowanych leków - to budowanie nieograniczonej bazy wiedzy o stanie zdrowia pacjentów, skuteczności terapi i leków. Ogólnodostępne, łatwe w obsłudze i potężne w działaniu narzędzie analityczne, wykorzystujące uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, będzie normalnością medycyny przyszłości.
REALNE KORZYŚCI

NOWY WYMIAR MEDYCYNY

Obecna oferta na rynku oprogramowań dla instytucji medycznych nie posiada rozwiązań samofinansujących, obciążając kosztami bezpośrednio użytkowników. MEDCAL to jedyna platforma działająca zgodnie z filozofią win-win.

01
DOSTĘP DO RZETELNYCH DANYCH

Zbierz wiedzę wszystkich podłączonych do sieci lekarzy i korzystaj z ich wiedzy. Miej wgląd w stosowane metody leczenia i ich efektywność.

02
ROZWÓJ UCZENIA MASZYNOWEGO

Twórz stale rosnącą bazę aktualnych danych medycznych i rozwijaj sektor sztucznej inteligencji w medycynie. Dane medyczne to pierwszy krok do rozwoju medycznej AI.

03
BUDOWANIE POZYCJI EKSPERCKIEJ

Korzystaj z codziennej pracy lekarzy korzystających z narzędzi MEDCAL. Twórz nieograniczoną bazę wiedzy medycznej dla lekspertów, instytucji biznesowych i naukowych.

KORZYSTAJ Z DANYCH MEDYCZNYCH ZGODNIE Z POTRZEBAMI MEDYCYNY I BIZNESU
KOSZTY

NISKIE KOSZTY I ATRAKCYJNY PRODUKT

Platforma MEDCAL z założenia jest ogólnodostępnym narzędziem do zarządzania placówkami świadczącymi usługi medyczne. Tworzony przy współpracy z gabinetami lekarskimi, zawiera w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia kalendarza wizyt, grafiku lekarzy i elektronicznej dokumentacji medycznej.

SZEROKI RYNEK

Produkt jest uniwersalny, dlatego może być używany przez wiele specjalizacji.

INNOWACYJNOŚĆ

Projekt wpisujący się w trend rozwoju medycyny i automatyzacji procesów medycznych.

ROZWÓJ IA

Pierwszy komercyjny projekt, zakładający tworzenie medycznej bazy danych na potrzeby rozwoju sztucznej inteligencji.

ATRAKCYJNOŚĆ BIZNESOWA

Aktualne dane medyczne otwierają możliwość tworzenia raportów dla biznesu i ekspertów.

PROFITY DLA UŻYTKOWNIKÓW

CERTYFIKAT DLA NOWOCZESNEGO GABINETU

Analizuje

Korzystanie z oprogramowania MEDCAL to gwarancja nowoczesnego podejścia do medycyny. Wszyscy użytkownicy są naszymi partnerami. Dlatego uczestnicząc w badaniach, umieszczają na swojej stronie www logo, potwierdzające udział w projekcie wspierającym szybszą i trafniejszą diagnostykę przy wykorzystaniu uczenia maszynowego.