SPECJALNIE DLA MEDYKÓW

Gabinet on-line i anliza danych

Mamy inne podejście do programów medycznych niż konkurencja. Uważamy, że aby lepiej i szybciej leczyć trzeba umieć wyciągać wnioski z danych medycznych, z danych o środowisku w jakim żyje pacjent. Daltego przygotowaliśmy program który pomoże lekarzom w codziennej pracy i ułatwi analizowanie danych. MedCal zarządza wizytami, wysyła maile i smsy, prowadzi dokumentację medyczną i kalendarz.
Tworzony we współpracy z lekarzami!

ZOBACZ WIĘCEJ
Analiza danych medycznych
IDEA I MECHANIZM DZIAŁANIA

PLATFORMA DO ZARZĄDZANIA PLACÓWKAMI MEDYCZNYMI Z MECHANIZMEM POGŁĘBIONEJ ANALIZY DANYCH

Oprogramowanie on-line dla prowadzących placówki świadczące usługi medyczne, które pozwala analizować dane medyczne, z zachowaniem procedur RODO. Oferujemy użytkownikowi podstawowe narzędzia do prowadzenia działaności medycznej w zamian za współdzielenie anonimowych danych medycznych.

POWIADOMIENIA SMS

Połączony z grafikiem pacjentów system przypomnień i potwierdzeń SMS, 1 gr za wiadomość

STATYSTKI

Prowadzenie monitoringu swoich pacjentów zgodnie z przyjętą zmienną- według procedur, leków lub diagnoz

GRAFIK DLA LEKARZA

Intuicyjny i przejrzysty grafik dla lekarzy

GRAFIK PACJENTÓW

Łatwy w obsłudze i użyteczny grafik pacjentów

KARTA PACJENTA

Elektroniczna dokumentacja medyczna z możliwością importu zdjęć, również zdjęć RTG

PROFITY DLA UŻYTKOWNIKÓW

CERTYFIKAT DLA NOWOCZESNEGO GABINETU

Analizuje

Korzystanie z oprogramowania MEDCAL to gwarancja nowoczesnego podejścia do medycyny. Wszyscy użytkownicy są naszymi partnerami. Dlatego uczestnicząc w badaniach, umieszczają na swojej stronie www logo, potwierdzające udział w projekcie wspierającym szybszą i trafniejszą diagnostykę przy wykorzystaniu uczenia maszynowego.

WSZYTSKIE DANE MEDYCZNE PRZECHOWYWANE SĄ ZGODNIE Z WYMOGAMI RODO
BEZ ZBĘDNYCH OPŁAT I OPCJI

TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ

Prostota i użyteczność - to główne zagadnienia, według których tworzyliśmy dla Ciebie aplikację. Przez długi czas współpracowaliśmy z lekarzami i testowaliśmy MEDCAL w gabinetach medycznych.

01
WEJDŹ NA STRONĘ

Poznaj naszą ofertę i zasady współpracy.

02
OPŁAĆ MIESIĘCZNY ABONAMENT

Za jedyne 65 złotych brutto miesięcznie, otrzymasz dostęp do wszystkich funkcjonalności. Ponosisz tylko koszty hostingowe i obsługi.

03
IMPORTUJ BAZY DANYCH

Korzystaj z MEDCAL! Zaimportuj lub utwórz bazę klientów i lekarzy. Przenieś wszystkie potrzebne dane i ciesz się uporządkowanym systemem organizacyjnym.

INTELIGENCJA - zdolność do analizy, adaptacji do zmian, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy w różnych sytuacjach.

Analizowanie dokumentacji medycznej - zdjęć, metod leczenia, zastosowanych leków - to budowanie nieograniczonej bazy wiedzy o stanie zdrowia pacjentów, skuteczności terapi i leków. Ogólnodostępne, łatwe w obsłudze i potężne w działaniu narzędzie analityczne, wykorzystujące uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, będzie normalnością medycyny przyszłości.
KOSZTY

NISKIE KOSZTY I ATRAKCYJNY PRODUKT

Platforma MEDCAL jest ogólnodostępnym narzędziem do zbierania i analizowania danych medycznych. Chcemy aby lekarze lepiej leczyli oraz szybciej i trafniej diagnozowali.

ZA DARMO
ZA DARMO

Zawiera dostęp do wszystkich funkcjonalności w limitowanych ilościach.

65 ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE
OPŁATA MIESIĘCZNA

Zawiera dostęp do wszystkich funkcjonalności.

ZOBACZ WIĘCEJ